Welcome to Mavaei-eg .com

>

 12

مجموعه بین المللی تجاری بازار طلاو جواهرات غرب کشور
ساختار بافت بازارمرکزی و سنتی کرمانشاه ، که از تاریخی سترگ و آثار متنوع معماری اصیل برخوردار است و به لحاظ موقعیت و استقرار آن در محور مرکزی شهر کرمانشاه ، دارای پتانسیل مناسبی در جذب سرمایه گذاری و رونق اقتصادی در شهر کرمانشاه و حتی منطقه غرب می باشد.

اما تاکنون به علت فرسودگی و عدم توجه کافی در بازسازی و مرمت آن ، استفاده بهینه از این فضای تاریخی صورت نگرفته است.

در همین راستا ، تصمیم به احداث یک مجموعه تجاری با معماری اصیل و سنتی با پیروی از پیشینه معماری کهن نموده ، تا بتوانیم چشم انداز جدیدی با حفظ هویت معماری تاریخی و اسلامی از بافت بازار مرکزی خیابان مدرس که همچنان کانون خرید بیش از80 درصد از مردم کرمانشاه می باشد ، ایجاد نماییم.

مجموعه طلا و جواهر که با دقتی بالا در حفظ معماری کهن در دست طراحی است می تواند به اثری ماندگار و بی بدیل در بافت بازار سنتی کرمانشاه تبدیل شود که علاوه بر پاسخگویی به تقاضای بازار نقشی ماندگار در جذب و گسترش گردشگری در شهر کرمانشاه ایفا خواهد کرد.

مجموعه بین المللی بازار طلا و جواهر غرب کشور که در موقعیت مناسب و همجوار بازار سنتی طلا احداث می گردد با وسعت و معماری خاص خود می تواند تاثیر بسزایی بر سرمایه گذاری و مشارکت مردم در خرید از این مجموعه داشته باشد.

 

تلفن : 09189181640 - 08337253600           پیامک : 20002222026266               فکس :‌ 08337203832                  ایمیل:mavaei.eg@yahoo.com        اینستاگرام:  https://www.instagram.com/megamall_kermanshah/

طراح سایت : گروه مانی